ÇAĞDAŞ YAPI ALÜMİNYUM CEPHE VE PENCERE SİSTEMLERİ

Çağdaş Yapı  alüminyum cephe kaplama sistemleri, kompozit panel alüminyum, ofis içi bölme sistemleri, otomatik, manuel kapı sistemleri, merdiven küpeşte imalatı ve montajı konusunda çalışmaktadır.
Çağdaş Yapı bünyesinde PİMAPEN bayiliği ile  hizmet sunmanın haklı mutluluğunu taşımakta ve yılların tecrübesini uzman kadrosuyla inşaat sektörüne aktarmaya devam etmektedir.
Kaliteli malzemeyi tanımak ve kullanmak bir üstünlüğün ve titizliğin ifadesidir ÇAĞDAŞ YAPI PİMAPEN PENCERE sistemini sunarak bu üstünlüğü ve titizliği yaşatmaktadır.
Çağdaş yapı olarak sizlere beklentilerinizin ötesinde hizmet vermek ve dünya standartlarında bir kurum olabilmek öncelikli hedefimizdir. Kaliteli hizmetten ödün vermemek için müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak kurulduğumuz günden bu yana bazı kriterler bizim için çok önemlidir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çalışma, tecrübeli ve konusunda uzman kadro, teknolojik alt yapı, standartlara uygun üretim, doğaya, insana ve çevreye saygı.

VİZYONUMUZ

Standartlara uygun müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli üretim yapmak, tüm proses aşamalarında çevresel etkileri minumuma indirici önlemler alıp verimliliği artırıcı faaliyetleri geliştirmek ve uygulamak.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, kaliteli, çevreye duyarlı, rekabeti üst düzeyde, müşteri ihtiyaçları ve günümüz gereksinimlerine uygun ürün ve hizmetleri son teknoloji kullanarak uzman ve eğitimli kadrosuyla alüminyum ve PVC sektöründe saygın ve yeniliğe açık kuruluş olmaktır.

HAKKIMIZDA

Çağdaş Yapı alüminyum cephe kaplama sistemleri, kompozit panel alüminyum, ofis içi bölme sistemleri, otomatik, manuel kapı sistemleri, merdiven küpeşte imalatı ve montajı konusunda çalışmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Pvc Pencere Sistemleri, Cam Balkon, Aluminyum Cephe Kaplama, Kompozit Panel Aluminyum, Çelik Kapı Ofis içi Bölme Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri Manuel Kapı Sistemleri, Merdiven İmalatı Küpeşte İmalatı.

İLETİŞİM

Adres : Halic cad No: 29/A Fevzipaşa / Fatih / İSTANBUL
Telefon : (212) 6211823
Faks : (212) 5234057
E-posta : info@cagdas-yapi.com
Web : www.cagdas-yapi.com

SOSYAL MEDYA